۲۲ بهمن:36 سال خيانت و جنايت حکومت اسلامی در ايران با حضور دکتر بهرام آبار

Warning: Undefined variable $title in /customers/0/8/f/seculardemocrat.org/httpd.www/wp-content/plugins/add-to-social-bookmarking/ps-add-to-social-bookmarking.php on line 64

۱۱.۰۲.۲۰۱۵ – ۲۲.۱۱.۱۳۹۳
lanat bar khomeyni
براندازان : 36 سال خيانت و جنايت حکومت اسلامی در ايران

به مناسبت سالروز شوم 22 بهمن

برنامه راديويی گروه براندازان (کانون کنشگرایان ایران ،Secular Demokrat Party حزب سکولار دمکرات،آزادگان نروژ)

مجری برنامه: اصلان حسنلو

تهیه و تنظیم: دکتر محمود مرادخانی(خواهر زاده علی‌ خامنه ای‌)

مهمانان این برنامه: دکتر بهرام آبار ، رامین گلبانگ ، افسر پیرمی ، مهسا غلامی، کورش پاسيار ، علی کريمی بابا احمدی ،سالار نکوفر

در این ویژه برنامه گزارشی از تظاهرات‌های اعتراضی گروه برندازان در کشور‌های سویس، نروژ، سوئد تهیه و گردآوری شده است.
خمينی آتشی را روشن کرد که شعله های آن هنوز دامن مردمان ايران و جهان را می سوزاند. جرقه ابتدايی آن سينما رکس آبادان را سوزاند و سپس شعله های آن با استفاده از ناآگاهی مردم توانست به آتشی مهيب تبديل بشود. اگر همان زمان « فريب بزرگ »فاجعه سینما رکس, آتش انقلاب اسلامی شناسايی می شد ، امروز ناچار به سوختن در آتش خمينی گرايی نمی بوديم.
شناخت و آگاهی درست در مورد اين فاجعه ، درسی است برای امروز و فردا. رژيمی که از ابتدا با فريب و دروغ به قدرت رسيد ، امروز نيز تنها با فريب و دروغ در قدرت مانده است. در سالروز به عزا نشينی ايران و ايرانيان بياييم و هر کداممان در هر کجا که هستيم ، ضربه ای بر حکومت مکر و فساد ولايت فقيهی جمهوری اسلامی بزنيم.
با حضور پُر شمار خود در تجمعات اعتراضی در دهه زجر به خود و به جهانيان نشان بدهيم که جمهوری اسلامی ، « ايران » نيست و اراده و خواست بر براندازی اين نظام ضد ايرانی و ضد بشری با توسل به همت و نيروی خود را داريم.
زنده باد ايران ، زنده باد آزادی
گروه براندازان (کانون کنشگرایان ایران,حزب سکولار دموکرات ایران,آزادگان نروژ)

لینک یوتیوب:۲۲ بهمن:36 سال خيانت و جنايت حکومت اسلامی در ايران با حضور دکتر بهرام آبار

لینک اصلی‌: براندازان : 36 سال خيانت و جنايت حکومت اسلامی در ايران

barandazan

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

توسط Kurosh Pasyar

اینجانب کورش پاسیار متولد ۲۱.فروردین.۱۳۷۰ در شیراز می‌‌باشم بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ به دلیل حضور گسترده در تجمعات اعتراضی در شیراز، پس از دستگیری در سالگرد انتخابات در سال ۱۳۸۹ مجبور به ترک خاک شدم و در سال ۲۰۱۰ به کشور سویس آمدم، همواره در این چند سال دور از وطن، هیچگاه عقاید و نظراتم را فراموش نکرده و همچنان مبارزه خود در کشور سویس را ادامه دادم و همواره تا موقعی که جان در بدن دارم علیه نظام ظلم و استبداد مبارزه خواهم کرد تا حکومت مردمی و سکولاردمکرات در ایران پربا گردد. زنده باد ایران ، زنده باد آزادی Ich bin Kurosh Pasyar(Schweiz), zuständig für die Seculardemocrat-Internetseite, Nachrichten, Public Relationship, geboren am 21.01.1370 (10.04.1991) in Shiraz. Nach den Wahlen im Juni 2009 nahm ich an mehreren regime kritischen Versammlungen in Shiraz teil und wurde im Jahrestag der Wahlen im Jahr 2010 verhaftet und musste mein Land verlassen und in die Schweiz flüchten. Auch Jahre später im Exil, weit weg vom meinem Heimatsland behielt ich meine politische Einstellung und kämpfte stets gegen Verbrechen der Islamischen Regierung, dagegen ich witerhin, bis meinem Lebensende kämpfen werde, bis eine säkular-demokratische Regierung gegründet wird. Es lebe Iran, es lebe die Freiheit.