خشم ملت ایران لبریز شده، از دکتر بهرام آبار

Warning: Undefined variable $title in /customers/0/8/f/seculardemocrat.org/httpd.www/wp-content/plugins/add-to-social-bookmarking/ps-add-to-social-bookmarking.php on line 64

هم میهنان عزیز، تا کی بردباری با رژیم فاسد خامنه ای خائن و دزد های تبهکار همراهش که ده ها ساله ایران را غارت میکنند و به بسوی نابودی میبرند؟ تا کی بیتفاوتی در برابر رژیم جنایتکارنیکه با شما همچون بردگان رفتار میکند؟ تا کی با دولتی که ویروس کرونا را ازچین آورده، پخش کرده که ایرانیان را بکشد تا کسی برای اعتراض نماند. خامنه ای خائن واکسن  فایزر میزند ولیکن ورود آنرا برای مردم ممنوع میکندکه در ایران فاجعه بزرگتری ایجاد بشود. این رژیم جز فساد، مرگ و تباهی حاصل دیگری برای ما نداشته و ندارد. اکنون خوزستان بپا خواسته و قطع اینترنت درخوزستان باعث تشدید تظاهرات و قیام مردم شده است. اصفهان، تهران، کرمانشاه و سنندج هم از آن حمایت کرده اند. پشتیبانی گسترده  هم میهنان در سراسر ایران این انفجارخشم مردم را به جنبش  درهم کوبی رژیم آخوندی و براندازی کامل خواهد برد. ما همه باید از قیام خوزستانیها حمایت کنیم. خوزستان نباید تنها بماند. جوانان شجاع ایرانی، دانشجویان دلیر دانشگاه های ایران شما باید بدانید زمان آماده براندازی و خاتمه دادن به فاشیزم مذهبی و آخوند های اشغالگر ایران است. شما میباید آتش به اختیار بر علیه رژیم و مزدورانش برخیزید و خامنه ای خائن و آخوندهای هوادار او را که ایران را غنیمت اسلام و ملک خودمیدانند و مردم ایران را موالی میخوانند به محاکم ملت بسپارید. خشم ملت ایران لبریز شده، جونان شجاع ایرانی، دانشجویان دلیرشعله های این قیام را باید به تمامی شهرهای ایران ببرید، این فرصتی است که نباید از دست داد، همه شهروندان باید به میدان بیایند و سرنگونی رژیم را رقم بزنند.

جونان شجاع ایرانی، دانشجویان دلیر شما این رژیم نا بکاران جنایتکار را  سرنگون خواهید نمود و ایران را از چنگ آخوند های فاسد خداهید گرفت. رژیم فاشیسی در ضعیف ترین وضعیت ممکن قرار گرفته. نباید ترسید، ارتش با شماست. ریزش های سپاه و بسیج خامنه ای، شدت گرفته و رژیم شدیدا در هراس نابودی خود میباشد.

دکتر بهرام آبار، پنجشنبه 22.07.2021

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious