پرونده سازی جدید، توهین و تحقیر حامد احمدی

نقاشی مهنا دختر حامد احمدی، زندانی کرد محکوم به اعدام

hamed ahmadi 1
با سپاس از بانو میترا پورشجری

روز گذشته حامد احمدی زندانی سیاسی محکوم به اعدام بدون اطلاع قبلی با چشم بند، دست بند، پابند و لباس جرایم غیر سیاسی به دادسرای شعبه ١٢ دادگاه انقلاب کرج منتقل کردند، در تمام مدت دادگاه چشم بند را از وی دور نکردند و برای تحقیر و توهین زندانی لباسهای استفاده شده که آثار و باقیمانده کثیفی ها( استفراغ) بروی آن نمایان بوده را به او پوشانده و در داخل دادگاه سعی در مسخره کردن وی نمودند.
حامد احمدی زندانی اهل سنت کرد که که در سال ٩٠ به همراه چندی دیگر از زندانیان اهل سنت در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی محمد مقیسه‌ پس از ماهها شکنجه و انفرادی و بدون داشتن وکیل تعیینی و حق دفاع از خود به اعدام محکوم شد، در طی این سالها بارها برای اجرای حکم خود به انفرادی منتقل شده است، اینبار در پرونده سازی جدید به اتهام تبلیغ علیه نظام از طریق رسانه ای کردن وقایع پرونده خود محکوم شد.

دستگاه قضایی امنیتی جمهوری اسلامی با اعمال فشار و اینگونه پرونده سازی ها سعی در خاموش کردن صدای زندانیان سیاسی و بخصوص زندانیان محکوم به اعدام دارد و برای جلوگیری از خبررسانی در مورد وقایع پرونده زندانیان از هیچ فشار و اتهامی فروگذار نیست.
لازم به ذکر است که ۶ تن از زندانیان اهل سنت کرد هم پرونده با حامد احمدی دوسال پیش( ٧ دیماه ١٣٩١) در سکوت کامل خبری و رسانه ای اعدام شدند.
میترا پورشجری
٢۴ فوریه ٢٠١۵

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

درباره Kurosh Pasyar

اینجانب کورش پاسیار متولد ۲۱.فروردین.۱۳۷۰ در شیراز می‌‌باشم بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ به دلیل حضور گسترده در تجمعات اعتراضی در شیراز، پس از دستگیری در سالگرد انتخابات در سال ۱۳۸۹ مجبور به ترک خاک شدم و در سال ۲۰۱۰ به کشور سویس آمدم، همواره در این چند سال دور از وطن، هیچگاه عقاید و نظراتم را فراموش نکرده و همچنان مبارزه خود در کشور سویس را ادامه دادم و همواره تا موقعی که جان در بدن دارم علیه نظام ظلم و استبداد مبارزه خواهم کرد تا حکومت مردمی و سکولاردمکرات در ایران پربا گردد. زنده باد ایران ، زنده باد آزادی Ich bin Kurosh Pasyar(Schweiz), zuständig für die Seculardemocrat-Internetseite, Nachrichten, Public Relationship, geboren am 21.01.1370 (10.04.1991) in Shiraz. Nach den Wahlen im Juni 2009 nahm ich an mehreren regime kritischen Versammlungen in Shiraz teil und wurde im Jahrestag der Wahlen im Jahr 2010 verhaftet und musste mein Land verlassen und in die Schweiz flüchten. Auch Jahre später im Exil, weit weg vom meinem Heimatsland behielt ich meine politische Einstellung und kämpfte stets gegen Verbrechen der Islamischen Regierung, dagegen ich witerhin, bis meinem Lebensende kämpfen werde, bis eine säkular-demokratische Regierung gegründet wird. Es lebe Iran, es lebe die Freiheit.