براندازان:با حضوردکتر محمود مرادخانی(خواهر زاده علی خامنه ای)

۲۶٫۰۲٫۲۰۱۵

براندازان

amuzehhaye mofid

چگونه در راه براندازی مفید باشیم

با حضوردکتر محمود مرادخانی(خواهر زاده علی خامنه ای)

برنامه رادیویی گروه براندازان (کانون کنشگرایان ایران ،Secular Demokrat Party حزب سکولار دمکرات،آزادگان نروژ)

مجری برنامه: اصلان حسنلو

تهیه و تنظیم: اصلان حسنلو

مهمانان این برنامه: دکتر بهرام آبار ، دکتر محمود مرادخانی(خواهر زاده علی خامنه ای) ،رامین گلبانگ ، کورش پاسیار، پیمان شمشیردار ، ابوالفضل رجب زاده

برای دیدن نسخه کامل این ویدئو به لینک زیر توجه فرمائید:

با مهر

براندازان: چگونه در راه براندازی مفید باشیم

پرسش و پاسخ ها

-چه حرکتها و کنش هایی را ما حرکت و کنش در جهت مبارزه می بینیم ؟
فعالیـت و کوشش ما در جهت إیجاد فضا و امکان سرنگونی جمهوری اسلامی است…..

-چه رفتارهایی بطور کلی هم در زندگی اجتماعی و هم در میدان سیاسی شایسته هستند ؟ (همیاری و پشتیبانی از یکدیگر ، توجه نکردن به کدورتهای گذشته ، اعتماد به دیگری ، خوش قولی ، تواضع سیاسی ، خود مرکز نبینی ، و …)

-در میدان سیاسی و مخصوصا در این مرحله مبارزه چه خصلتهایی را نباید داشت ؟ (دروغ گویی ، خود خواهی ، خود بینی ، تظاهر) و… .

-برای داشتن یک مبارزه فعال و موثر گروههای سیاسی چه نوع برخوردی باید با یکدیگر داشته باشند ؟ (مشارکت در عمل ، قبول گفته ها و یا کنشهای نیک دیگران ، انتشار اخبار یکدیگر… .

-امروز و در این مرحله مبارزه چه حرکتهایی ، حرکت و کنش مفید و موثر نیستند ؟ (انتظار کشیدن به عنوان یک راه کار که صبر کنیم ببینیم فلان جریان به کجا می کشد ؛ یک بعدی بودن یعنی تنها تحلیل نمودن ، تنها خبر رساندن ؛ ارائه حرکتی که به اندازه کافی در موردش برنامه ریخته نشده و یا نهایتش مشخص و مطمئن نیست و… .

-اپوزیسیون برانداز در خارج از کشور چه حرکتها و کنشهای مفیدی را می تواند انجام بدهد ؟ از جنبه سیاسی و از جنبه مبارزاتی ؟

جامعه اپوزیسیون : (انسجام دادن به نیروها ، إیجاد ارتباط بین نیروها)… .

از جنبه سیاسی و در برابر و برای جامعه بین المللی ، چه حرکتهایی مفید هستند ؟ (إیجاد تماس ، نوشتن مقاله از زبان اپوزیسیون برانداز در جراید غیر ایرانی ، رساندن پیام انزجار مردم ایران از رژیم آخوندی و… .

در نهایت از جنبه مبارزاتی چه کنشهایی می توانند بتوسط مردم چه در داخل و چه در خارج مفید باشند ؟ (بدیهی است که اصل مبارزه در داخل کشور است. برای داخل کشور و تا نبودن رهبریت و مدیریتی مبارزاتی : تضعیف رژیم ، افشای رژیم ، نافرمانی و… .

همچنین در این برنامه گزارشی مبنی بر آخرین وضعیت محمد رضا پورشجری (سیامک مهر) وبلاگ نویس عزیزی که در اعتصاب غذا به سر می برد و درخواست امضا مبنی بر آزادی بی‌ قید و شرط ایشان نیز داده شده است.

shajari

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

درباره Kurosh Pasyar

اینجانب کورش پاسیار متولد ۲۱.فروردین.۱۳۷۰ در شیراز می‌‌باشم بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ به دلیل حضور گسترده در تجمعات اعتراضی در شیراز، پس از دستگیری در سالگرد انتخابات در سال ۱۳۸۹ مجبور به ترک خاک شدم و در سال ۲۰۱۰ به کشور سویس آمدم، همواره در این چند سال دور از وطن، هیچگاه عقاید و نظراتم را فراموش نکرده و همچنان مبارزه خود در کشور سویس را ادامه دادم و همواره تا موقعی که جان در بدن دارم علیه نظام ظلم و استبداد مبارزه خواهم کرد تا حکومت مردمی و سکولاردمکرات در ایران پربا گردد. زنده باد ایران ، زنده باد آزادی Ich bin Kurosh Pasyar(Schweiz), zuständig für die Seculardemocrat-Internetseite, Nachrichten, Public Relationship, geboren am 21.01.1370 (10.04.1991) in Shiraz. Nach den Wahlen im Juni 2009 nahm ich an mehreren regime kritischen Versammlungen in Shiraz teil und wurde im Jahrestag der Wahlen im Jahr 2010 verhaftet und musste mein Land verlassen und in die Schweiz flüchten. Auch Jahre später im Exil, weit weg vom meinem Heimatsland behielt ich meine politische Einstellung und kämpfte stets gegen Verbrechen der Islamischen Regierung, dagegen ich witerhin, bis meinem Lebensende kämpfen werde, bis eine säkular-demokratische Regierung gegründet wird. Es lebe Iran, es lebe die Freiheit.