کتاب : « فاجعه سینما رکس ـ آتش انقلاب اسلامی »

کتاب : « فاجعه سینما رکس ـ آتش انقلاب اسلامی »

نوشته ای از مجید احمدیان ؛ با پیشگفتاری از دکتر محمود مرادخانی(خواهر زاده علی خامنه ای)

این کتاب که بزودی به همت گروه براندازان در اختیار همگان بر روی اینترنت قرار خواهد گرفت ، سندی است مستند که مهر یقین بر آنچه میدانستیم می گذارد.
خواندن و آگاهی از این سند تاریخی تجربه از گذشته و عبرت برای امروز و فردا خواهد بود. همگان را به خواندن این کتاب و رساندن آن به دیگران ، مخصوصا به هم میهنمان در داخل کشور ، دعوت می کنیم.
نقض حقوق بشر هیچگاه فراموش شدنی نیست
در انتظار نشر این کتاب باشید

کانون کنشگرایان ایران

Secular Demokrat Party حزب سکولار دمکرات
rex

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

درباره Kurosh Pasyar

اینجانب کورش پاسیار متولد ۲۱.فروردین.۱۳۷۰ در شیراز می‌‌باشم بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ به دلیل حضور گسترده در تجمعات اعتراضی در شیراز، پس از دستگیری در سالگرد انتخابات در سال ۱۳۸۹ مجبور به ترک خاک شدم و در سال ۲۰۱۰ به کشور سویس آمدم، همواره در این چند سال دور از وطن، هیچگاه عقاید و نظراتم را فراموش نکرده و همچنان مبارزه خود در کشور سویس را ادامه دادم و همواره تا موقعی که جان در بدن دارم علیه نظام ظلم و استبداد مبارزه خواهم کرد تا حکومت مردمی و سکولاردمکرات در ایران پربا گردد. زنده باد ایران ، زنده باد آزادی Ich bin Kurosh Pasyar(Schweiz), zuständig für die Seculardemocrat-Internetseite, Nachrichten, Public Relationship, geboren am 21.01.1370 (10.04.1991) in Shiraz. Nach den Wahlen im Juni 2009 nahm ich an mehreren regime kritischen Versammlungen in Shiraz teil und wurde im Jahrestag der Wahlen im Jahr 2010 verhaftet und musste mein Land verlassen und in die Schweiz flüchten. Auch Jahre später im Exil, weit weg vom meinem Heimatsland behielt ich meine politische Einstellung und kämpfte stets gegen Verbrechen der Islamischen Regierung, dagegen ich witerhin, bis meinem Lebensende kämpfen werde, bis eine säkular-demokratische Regierung gegründet wird. Es lebe Iran, es lebe die Freiheit.